Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 19:44   #1464
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
A to taki problem żeby zapytać tutaj, w końcu wątku dotyczącym właśnie m.in. takiego tematu? Po to mam internet i forum żeby zapytać,a potem tracić pieniadze na telefon do Douglasa. Jeśli nikt nie udzieli mi odp, to dziękuję za dobrą radę, zadzwonię
Przeciez nikt nie wie jakie produkty sa na stanie w Douglasie, ktory znajduje sie 30 kilometrow od Ciebie. Przeciez nikt nie wie gdzie to jest. To logiczne.


Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
-20% na cały asortyment 11-18.12. VIPki w S. - zaproszenie przyszło pocztą .
Szaleja ostatnio.

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
O, nie przyuważyłam, ze na Feelu Clarisonica mają - dzięki
Prosze bardzo. Jesli moge cos doradzic to poczekac troche. Jakas swiateczna znizka niedlugo powinna sie pojawic. Ja sama w ciagu ostatnich paru tygodnii chyba, ze dwie tu wrzucalam .

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj oglądałam limitkę Catrice i tam była bezbarwna kredka, niby do brwi, ale zastanawiam się czy nie mogłabym jej używać jako konturówki do ust- co myślicie?
Zly pomysl. Produkty do ust sa bardziej tluste i mniej chemiczne, bo zostaja zjadane. Kosmetyki do reszty ciala zjadane nie sa. Ich sklady sa mniej przyjazne. Poza tym kredki do brwi sa twardsze i mniej tluste; beda wysuszac usta.


Rzeczywiscie jakas moda na konturowki bezbarwne. Ciekawe o ile sa w stanie "zycie" szminki na ustach przedluzyc.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kami1984 Pokaż wiadomość
A mnie nurtuje też jedna sprawa. Nie pamiętam jak było w tamtym roku. Czy przed świętami jest jeszcze szansa na -20 % w Sepchorze?

Galaxy s3
Ludzie swieci, przeciez pare postow wyzej Kasia napisala o znizce. Czytaj posty zamiast zadawac niepotrzebne pytanie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora