Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-06, 16:02   #1447
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez matamore Pokaż wiadomość
Anny są super!Ostatnio kupiłam pierwszy-drama queen-to taki baaardzo ciemny fiolet prawie czarny.Ma doskonałe -idealne krycie przy pierwszym malowaniu.Na to polecany przez Was (dzieki ) Insta dry i mucha nie siada.
Insta dry to jakiś utwardzacz ? Kiedyś jakiś przezroczysty Anny konsultantka mi polecała że super och i ach


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość



No ja potrebowałam jasnego koloru i padło na pierwszy Essie włąsnie. Połki co jestem zadowolona, Jak wytrzyma 2-3 dni to bedę jeszcze bardziej. Dokupię ten wrzosowy tylko i będe lakierowo zaspokojona

Wiesz moze, po ile w Hebe sa Essie? Bo w SP płaciłam 34,99 :/ prawei tyle samo co w Dougim, przegięcie, aby za lakier tyle
taaak u mnie 2-3 dni jak mam lakier to jest mistrzostwo
wiesz nie wiem czasem czy podobnej ceny nie widziałam właśnie, ale mogło mi się pomieszać z SP, będę chyba w sobotę jak nie zapomnę to dam znać



A z tą promocją w Douglasie to już kiedyś tak było, Pani konsultantka zaatakowała mnie jak sobie spokojnie testy urządzałam i faktycznie drugi był gratis aleeee... z wybranych kolorów :P więc jak zobaczyłam co można było brać to ale może teraz faktycznie można sobie samemu wybrać spośród wszystkich
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-03-06 o 16:07 Powód: skleroza
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora