Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-06, 21:35   #1465
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ten błyszczyk jest boski i pachnie tak, że od czasu do czasu po prostu go wącham :P
Ja się do wąchania nie ograniczam, tylo ciągle go zlizuję, bo jest słodki (i nie smakuje chemicznie).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
W Promenadzie są teraz w Dougim dni piękna, czy coś takiego, rozłożone są stoiska, darmowe makijaże, rozdają próbki, czekoladki, nawet jakiś napój w kieliszku do szampana pan mi proponował, więc może dlatego pani konsultantka tak chętnie mi ten rabat zaproponowała
A, to wiele tłumaczy.

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jakie macie odcienie tych błyszczyków z Clarins'a? Chciałabym cos bez drobinek, delikatnego ale żeby jednak było widać go na ustach...
Dziś kupiłam 01 Rose Shimmer (od razu poszedl w ruch), a wczoraj kliknęłam 04 Petal Shimmer. Przy okazji dziś oglądałam kilka innych kolorów. Na słoczach naręcznych różnice w odcieniach widać, ale na ustach już mniej. Podobnie z drobinkami - przy wyciśnięciu z tubki na ręce są widoczne (choć nie wszystkie odcienie są drobinkowe), na ustach praktycznie nie. No i nie liczyłabym raczej na bardzo widoczny efekt kolorystyczny na ustach, zwłaszcza mocniej napigmentowanych, jak moje.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja mam Rose Shimmer, zerknij w mój podpis.
Ładnie u Ciebie wygląda, bardzo . Na moich ten odcień jest cieplejszy, nie tak różowy.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2014-03-06 o 21:38 Powód: Dopisek
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora