Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 08:30   #1348
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Byłam w H&M i kupiłam sobie tenisówki i błękitny lakier w promocji za 5 zł z sypkim opalizującym glitterem

Fajny kobalt ma Sensiq Żelkowy, 2 warstwy do pełnego krycia
fajne buty w BPS mają takie naklejki wodne

o dobrze wiedzieć rozejrzą się, bo chyba by mi się przydał.

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Na dzień dobry, albo dobry wieczór MANI! Kto zgadnie co tak się zawstydziło w słońcu, że aż poczerwieniało ?
Więcej zdjęć i szczegóły na blogu. Dodatkowo wrażenia z tej lakierowej przygody i makijaż
fajny w obu wersjach chociaż chyba wolę na zimno

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Nie pamiętam czy Wam go pokazywałam, ba! Ja nie pamiętam nawet czy nim malowałam czy dopiero dzisiaj pierwszy raz
Wiem, wiem jak prezentują się skórki, wygląda jakbym miała stuletni odrost, ale ciągle staram się dojść do perfekcji. Nie wiem jak Wy to widzicie, ale ja mam nieodparte wrażenie, że jest lepiej. Wcześniej było za blisko skórek, teraz za daleko... zostało mi to wypośrodkować i będzie super
Chyba nie lubię na sobie zielonych lakierów
mi się lakier nawet podoba o małym lepiej nie będę pisać, bo już zostało napisane wszystko

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ja też mam nowe mani

Szczegóły na blogu
ciekawe

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Noiujwielkibąbelki z migdałków Prawy wskaźnik poszedł się eee.. na spacer se poszedł mam nie wiem co z pazurków i spiłowane do -25510
buuu

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Na ale dziś mam Celebrity Nails, na blogu też jest
I od razu uprzedzam - skrócone paznokcie z przymusu (a obecnie mam jeszcze krótsze migdałki), a nie by się przypodobać
o rany, idealnie jest, pięknie u Ciebie wygląda

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Odcień idealnie pomiędzy błękitem a szarością, więc nazwa wg mnie nietrafiona.
lakier bardzo urokliwy paznokcie... uwielbiam Twoje kwadraty, ale wolę wersję krótszą zdecydowanie a w takiej długości to może niby migdałki? miałaś raz takie ładne w tym mani jasno-stempelkowym

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Manimam.
2 dziewice poszły na żer.
Oba Lorealki. 851 i 842.
Załącznik 5711535

Załącznik 5711536

Załącznik 5711537
cudnie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora