Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-18, 14:08   #3989
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki , Mini zamówienia , promocje , kody - gdzie co można tanio dostać :)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ciekawe co dostaniesz
ja miałam tusz Pupy z kodu FBLATEM chyba i strasznie stary jakiś, suchy, glutowaty, never ever

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------



O cholerka, mam 2 te mini tusze Pupy mam nadzieję, że choć jeden będzie się nadawał do malowania z ciekawości jutro jeden uruchomię

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
któraś dostała tusz armani, wiem ze były tusze colistar też i lakier Anny, ale były też gumki do włosów i kosmetyczki.

Gorsze gratisy są wtedy kiedy duzo osób zamawia z forum ja dostałam serum eris do biustu, 30ml zelu meskiego pod prysznic Mexx i 15 ml bazy clarins z kodu niespodzianka.
Ja właśnie miałam z niespodzianek tusz Armaniego (właśnie go wykończyłam, całkiem niezły ), lakier Anny, eyeliner NYX turkusowy, ale trafiło mi się kiedyś to serum do biustu Eris 60+ (stosuję go obecnie do stóp ) - zawsze to lepsze niż gumki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora