Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-12, 08:48   #2997
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mozliwe ;-)

A ja zadnej oferty z Clinique nie dostalam - to dopiero VIP hahhaha ;-)
Ja miałam w SPAMie, ten z kodem PREZENT za 139 zł

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Naprawdę myślałam, że po wakacyjnej akcji z purchawami balsamów CK trochę się wzięli za swoje magazyny, ale najwyraźniej jestem naiwna. Dla mnie to ich działanie jest celowe liczą pewnie, że ktoś nie sprawdzi daty prod., nie zna się itp. i odpuści. Totalny brak szacunku dla klienta
chamstwo i nic więcej chętnie bym tam porozmawiała z tymi co to takie korzystne oferty nam przysyłają i robią czystki w magazynie

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
U mnie to samo, potem dostałam maila, że przekazali sprawę do wyjaśnienia. Zero szacunku dla klienta, liczą na naiwność kupujących
Po ostatnich reklamacjach się nie nauczyli, myśleli, że się pozbędą purchaw, a tu nagle reklamacje i trzeba to jakoś rekompensować.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora