Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaden sposob depilacji dla mojej skory sie nie nadaje?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-24, 15:21   #1
qui?moi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 30
Question

Zaden sposob depilacji dla mojej skory sie nie nadaje?!


O dziwo przegladam i przegladam i nie bylo jeszcze konkretnie tego tematu! (albo mam problemy zeby znalezc...) Do rzeczy:

Mam duzy problem z nadmiernym owlosniem (chociaz jestem blondynką!). Przede wszystkim nogi obrosniete cale gesto jak u faceta + bikini sprawiaja problem, bo:

1. depilacja kremami - nie dzialaja, mam za grube wlosy, wogole ich nie rozpuszcaja. Kupilam kiedys taki bardziej intensywny kremik to dostalam takiej wysypki na 2 miesiace, ze nawet pan doktor zlapal sie za glowe i nie wiedzial co powiedziec

2. golenie - na nastepny dzien odrastaja, ale nie na tyle, zeby mozna je bylo z powrotem ogolic (rosna tak jakby pod katem, wrastajac sie w skorę - w efekcie jak chce je zgolic to zgalam wraz ze skorą). Zeby nogi ponownie ogolic, bez strupów, musze odczekac przynajmniej 2-3 dni!!!

3. depilacja woskiem/elektryczną maszynką - przez 3 dni starszliwe zapalenie mieszkow wlosowych (bardzo swedzi i boli, zaczerwienieni + wypryski), a na 4 dzien wlosy odrastaja!!!!!!! Stosowalam kiedys balsam po depilacji, ale jeszcze bardziej zaognial cale podraznienie...

4. na laser mnie nie stac!

Wiem, ze najlepiej jest wlosy wyrywac woskiem - w koncu zrobia sie slabsze i mniej geste, ale co mam zrobic, zeby nie BYLO PODRAZNIEN, a te cholerswa sie pozniej NIE WRASTALY?!
Nie wiem moze cos z apteki???

Dziewczynki nawet jesli nie umiecie mi pomoc to chociaz pocieszcie mnie jakos, napiszcie ze nie jestem sama, albo cokolwiek, zeby ten topik troche "na wierzchu" posiedzial to moze ktos z fachowcow mi podpowie

Co sadzicie o zabiegach u kosmetyczki? ile one kosztuja? czy warto?

PS
Po tej wysypce od kremu co mialam przez 2 miechy zostaly mi takie ciemnoczerwowne plamki, ktore sa widoczne przy silnym oswietleniu - do tej pory mi nie zniknely (bylo to juz pare lat temu!). Da sie z tym jeszcze cos zrobic czy juz stracilam kompletnie szanse na ladna i gladka skore kiedykolweik?!
Podobne plamki mam jeszcze na przedramionach za łokciami, ale tam pojecia nie mam skad sie wziely...
qui?moi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując