Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-26, 23:34   #2118
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja mam odcień Nude Pink z tej najnowszej serii Kisses - bardzo ładny, noszalny na potęgę, bo kolor nie jest kryjący, tylko tak lekko nadaje kolor ustom. Nie "rozmywa" twarzy, bardzo neutralny, twarzowy.
http://www.thebeautylookbook.com/201...ip-colour.html
Zależy o jaki nude Ci chodzi - jeśli o jakiś wyrazisty, to na pewno nie gama Kisses, bardziej Velvet. Kisses są bardzo subtelne jeśli chodzi o krycie.
Śliczny jest ten odcień Nude Pink , chętnie obejrzałabym go na żywo. Długo się trzymałam, aż tu wygenerowałam sobie nową potrzebę Czekam zatem aż Burberry wejdzie do Sephory.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52538447]Przy okazji pozale sie, ze przechodze istna Sahare na twarzy. Z ust schodzi mi skora kilka razy w tygodniu. Z kacikow ust zlazi mi skora kilka razy dziennie. Jedyne, co pomaga teraz to granatowa pomadka Blistex. Mam otwartych pomadek ponad 14 chyba i tylka ta dziala. Polecam![/QUOTE]
Potwierdzam, u mnie granatowy sztyft Blistex (ale tylko ten) też świetnie się sprawdza. Porzuciłam chęć zakupu balsamu Bobbi Brown (skończył mi się) na rzecz tego sztyftu.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora