Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pedzle Sephory niebawem nowa seria
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-10-01, 22:00   #135
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: pedzle Sephory niebawem nowa seria

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Odnośnie pędzelków do podkładu i korektora to nabyłam je pół roku temu w wielkiej euforii i prawie na euforii się skończyło. Pędzelek do korektora zamieniłam na targowisku (uznałam go za zbędny gadżet), a ten do podkładu mam, ale nie mogę się do niego przekonać, chociaż nakładałam nim podkład z powodzeniem, ale...

Uważałam, że on służy temu, ąby nie brudzić sobie łapek nakładając palcem. No tak, ale i tak muszę go wylać na rękę, żeby się rozgrzał w dłoni, później muszę umyć rękę i pędzel. Więc i tak się brudzę i tak muszę myć łapki, więc zrezygnowałam z używania go i leży - nie wiem jeszcze co z nim zrobię. Nie zauważyłam żeby podkład nakładany pędzlem dłużej się trzymał.
Kwestia tego co kto lubi uważam.
na mojej twarzy kazdy podklad nakladany pedzlem trzyma sie kilka godzin dluzej - nie ubzduralam sobie tego. nakaldany paluchami znika w tempie zastraszajacym, bo nalozony o 7:00 rano znika do godziny 15:00. nakladany pedzlem wytryzmuje bez koniecznosci poprawiania czy anwet i pudrowania noska do nocnego demakijazu. wiecej, keidys uzywalam pudru sypkiego aby makijaza wykonczyc a teraz wystarcza mi same meteoryty - twarz juz wykonczenia nie potrzebuje. to nie zalezy od tego, co kto lubi tylko raczej od tego, jaka kto ma skore.

a pedzel do korektora jest oszczedny wstarczy minimalna ilosc korka aby pokryc naprawde duze fragmenty facjaty
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując