Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-01-27, 07:32   #4082
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
oh jej, niesamowite....
Co sa paskudny spam... Widzę, że jakiś moderator skasował już tego posta, może też skasuj jego treść, by nam nie śmiecił?
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Cieniowanie bomba
Za to piórka, o dziwo, jakoś mi nie pasują... to znaczy to, że tak dziwnie poucinane są :x
Zazdroszczę randki bardzo.
Wyszedł tak bardziej blado, dobrze mi się zdaje? Taki przygaszony leciutko. Nie jest to negatywne wg mnie, wręcz przeciwnie raczej.

Dzięki, no te piórka właśnie takie cięte są na arkusiku. Nie przeszkadzało mi to zupełnie, ale rozumiem o co Ci chodzi
Z cieniowania bardzo byłam zadowolona (na żywo nieco intensywniejsze końce były), tym bardziej, ze to premiera. Polubiłam tę technikę.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Muszę trochę stanąć w obronie tych Chinkowych żelkowych neonów
To, że trzeba sporo warstw do krycia, to jasne, ale te warstwy malują się po prostu ekspresem Shell-o i Rose among Thorns potrzebują 4/5+ warstw do względnego krycia, a zajmuje to tyle, co standardowe 2-3 warstwy jakiegoś kremu

(...)

Stemple świetnie dopełniają całości, ale cieniowanie pod spodem wygrywa
No może masz racje, ale wiesz... No rozczarowanie zrobiło swoje.


Dzięki Chciałam je własnie w "kolorach sezonu" zrobić i zadowolona w sumie jestem.
A stemple... No marzenie. Te płytki są boskie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora