Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-06, 08:29   #612
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Rekompensatę już dostałaś - te 2 dyszki, nic więcej nie dadzą, na to nie ma co liczyć. Jeśli chodzi o zwrot bez próbek, to jak kasjerka będzie chciała wszystko z listy, to nic się na to nie poradzi, bo oni ciągle podkreślają, że to są 2 zupełnie różne sklepy. Ja jeszcze liczę, że doślą - czekam do następnego czwartku i zwracam. Zostawię sobie jedno zamówienie, a 2 pozostałe zwrócę jak nie doślą miniatur - nie zależy mi na próbkach czy tych 2 szmineczkach.
Problem polega na tym, że ja nie dostałam żadnych 20 zł.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pytanie mam kosmetyczne: jakieś dwa tyg temu strasznie mnie wysypało na dekoldzie, plecach i ramionach smarowanie olejkiem na bogdany nie pomaga, peeling też nie wiem co z tym zrobić macie jakieś sprawdzone sposoby na oczyszczenie dekoldu i ramion? za dwa tyg mam wesele i przecież nie wyjdę tak do ludzi bedę musiała tapetę na cycki nalożyć
Jak to większego a nie małe plamki to polecam to https://www.douglas.pl/douglas/Cettu...eRef=SokN1E6Wt
Ja jeśli już mam wypryski to jest to trądzik hormonalny, czyli zazwyczaj przed okresem i zazwyczaj jak już coś jest to wielkie z białym czopkiem i boli, a te plasterki w 1-2 dni doprowadzają mnie do stanu używalności publicznej i potem wystarczy mi tylko korektor
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora