Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-16, 19:41   #640
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tak jak mówiłam, doszła moja S dzisiaj zamiast jakiejśtam próbki dostałam sukienkę guerlaina, nie jestem fanką, nie lubię owocków, no ale zobaczę, może tej nie znam. skoro Mugler może być fajny to kto wie jakie jeszcze niespodzianki czekają... bonbona dostałam.
Zestaw Benefitu cuuuudo, na razie patrzę, testy może jutro jak wstanę wystarczająco wcześnie jak nie do dopiero przyszły piątek jak wrócę z delegacji.
Opakowanie zestawu już nie tekturowe, a metal, taka blacha - fajne. Przyda się na przechowywanie pierdółek gdyby ktoś nie chciał się z takim opakowaniem rozstać

Pędzle RT, wiadomo, mam nadzieję, że się sprawdzą

I butkami się pochwalę Muszę sobie kupić fajną zamszową torebkę, może taki worek, jakieś pomysł?
Ile cudowności

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
a ja po browarze zawsze mam gastrofazę a dzisiaj nie mogę pić alko

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------


cudna
Ja mam Redd'sa żurawinowego i czekam na mecz
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora