Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 12:28   #1928
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
ja pamiętam moje pierwsze tabletki hormonalne, lat mialam 18. byle jakie, byle już. i tak oto lekarz na moje własne życzenie wcisnął mi moje największe przekleństwo. przytyłam w 2 miesiące 17 kg. po kolejnych miałam codzienne bóle i zawroty głowy. po 3 też się coś działo nie tak, na szczęście po nich zmieniłam ginekologa. bo ten przepisywał mi tabletki które dopiero co wchodziły na rynek. najwidoczniej miał z tego niezły ubaw i profity :/
Oj nieciekawe przejścia miałas ... Lekarz powinien dobrac tabsy po wywiadzie, ale wiadomo, jak to u nas w pl sie dzieje - łapu capu i tyle :/
Ale też i czesto dobranie tabletek to metoda prób i błedów - trzeba sprawdzic na sobie, nie zawsze da sie przewidzieć, jak beda działały.
Ja miałam duzo róznych, odkad zaczełam brac, wiekszosc była ok, ale z 2 chyba szybko zmieniałam, bo nie do końca mi pasowały. Jednak nigdy nie miałąm sensacji jak Ty - zawrtoty głowy, bóle I nigdy nie przytyłam po zadnych.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora