Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Styling = lekka trwała czy stylizacja? Produkty, efekty - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-29, 02:51   #14
NoWaJa85
Raczkowanie
 
Avatar NoWaJa85
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 85
GG do NoWaJa85
Dot.: styling = lekka trwała czy stylizacja? Jakich produktów używacie?

Styling jest faktycznie calkiem inny w efekcie z opisu jestem pewna ,że za 1 razem był to trwały styling przy nim właśnie włosy są uniesione od nasady do ok 4-5 tygodni. Jakby też napompowane , wygladają naturalnie. Włosy się same rozluźniają po czasie i nadana objetość zanika.
Przypuszczam ,że był to środek którego ja używam do tego celu mianowicie: Wella Headlines
jest też Trendline Goldwel ale nigdy na tym nie pracowałam więc się nie wypowiem.
Trwały styling z wella jest na rynku już parę dobrych lat, często go wykonuje jestem zadowolona z efektu. Choć pracuję na Alfaparf tu wybieram Wella

Są 2 rodzaje płynu:
N- do włosów normalnych. Pozwala uzyskać zwiększoną objętość włosów, dzięki odbiciu ich u nasady. Gwarantuje piękny, równomierny i delikatny skręt. Włosy są elastyczne, miękkie i podatne na układanie.

C
-do włosów farbowanych. Zapewnia większą objętość włosów, unosi je u nasady. Pozwala na uzyskanie optymalnych, pożądanych efektów - włosy są sprężyste, pełne energii i łatwe do układania.

Do tego stabilizator rozrabianie to 1 część + 4 części wody.

Włosy kręcę w takim kierunku jak ma się układać fryzura i na grubszym wałku. (grubość zależna od długości włosów i efektu jaki zamierzamy uzyskać).
Można też trwale prostować włosy, redukować objętość , zrobić kilka tekstur jednocześnie ale to już o alfaparf. Wszystko zależy od środków jakimi dysponuje fryzjer no i umiejętności
A zwykła trwała zasadowa to inna bajka

Mam nadzieje ,że choć troszkę pomogłam
__________________
Pozdraw iam

Edytowane przez NoWaJa85
Czas edycji: 2009-12-29 o 03:07
NoWaJa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując