Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne MEOW
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-29, 22:01   #557
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Dziękuję Is Za każdym razem jak miałam jakieś pytania, wątpliwości, to na gg zawsze mi dobrze doradziłaś, więc i tu skuszę się na pampered przy najbliższej promocji (już nie mogę się doczekać )
jak chcesz to Ci mogę odsypać troche formuły pampered do testów, żeby potem nie było niespodzianki że jednak coś nie tak tylko jeśli Ci nie przeszkadza że dostaniesz... angore 2

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
A ja jestem chyba jakaś dziwna Dostałam ostatnio próbki Meow - FF Angora 2,3 i PP Angora 1,2,3 i Manx 2,3 oraz kilku korektorów. Wydawało mi się, że coś z tego wybiorę. Moim problemem (oprócz wielkich cieni pod oczami i zanieczyszczeń na nosie i brodzie) jest to, że moja twarz ma zupełnie inny kolor niż szyja. Jest blada, różowawa na policzkach, a reszta jest żółta. Szyja natomiast jest bardziej opalona i wyraźnie żółta. Dzisiaj przystąpiłam do testów Meow. Pierwsze spostrzeżenia - korektor pod oczy - mam Angorę 1 i 2- oba równie beznadziejne Są suche, wchodzą w zmarszczki i ledwo co kryją
Podkłady- przystąpiłam do testów paskowych na szyi. Wiadomo, jak to jest - nakładana warstwa jest zawsze grubsza. Najlepiej wtopił mi się Manx 3 w formule Pampered Puss. Nałożyłam go na twarz- 2 warstwy. Ładnie ujednolicił twarz, ale kolor... twarz dalej była dużo jaśniejsza niż szyja. Postanowiłam nałożyć Angorę 3 w formule FF, która na szyi była o wiele za żółta i za ciemna. Kolejne 2 warstwy. Niestety, to też nic nie dało, twarz dalej za jasna i za mało żółta (btw- nigdy nie myślałam że mam żółtawą cerę, dopóki nie zaczęłam używać minerałów! )Nie wiem co mam zrobić, w żadnej firmie nie potrafię znaleźć odpowiedniego odcienia. Na razie pasuje mi WG Intensive, ale oprocz koloru podkład lubię średnio... o wiele bardziej wolę np. Lumiere, a po dzisiejszych testach polubiłam także Meow - mimo tylu warstw nic sie nie świeci itp, po prostu twarz wygląda zdrowo i gładko. Czy możecie mi coś poradzić? Zastanawiam się nad wypróbowaniem Manxa FF, może bardziej kryjąca formuła nada więcej koloru.. Chyba, że jeszcze jakaś inna firma? Już mam dość tego testowania..
Zdjęć niestety nie mogę wstawić, bo żadne z nich nie oddaje rzeczywistego koloru mojej szyi.
Help! Jeśli ktoś w ogóle przeczyta tą litanię
manx 3 PP za jasny
angora 3 FF za ciemna i za zółta
hm... ja nie wiem ale pampered jest dla mnie bardziej "nasycona " niż FF w tym samym kolorze...
może napisz na forum meow? ciekawa jestem co oni napiszą

szkoda że nie maja podkładów custom made

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
A i owszem Is .Co ciekawe to jest też kolor(to znaczy Abyssinian),który doradziła mi babeczka na ich forum.Pisała też,że Korat będzie zbyt beżowy co również się sprawdza.Także w razie wątpliwości z kolorami polecam wkleić zdjęcie na forum Meow i poprosić o radę,widać że na prawdę wiedzą co dla kogo.
Chyba wezmę sobie na razie Munchkina a nie Biga największego,zeby nie okazało się że na zimę zupenie się nie nadaje.Co do formuły to PP wygląda fajnie,jeżeli chodzi o wykończenie(fajne te mikro drobinki),ale jest troszkę mniej kryjący niż bym chciała więc pozostanę przy FF (kryje lepiej niż EDM Intensive rzeczywiście a absolutnie nie jest maskowata).Może przy najbliższej okazji wezmę sobie też coś w PP na dni kiedy mam lepszą cerę(oczywiście już po tym,jak obrabuję bank bo kurczaki-wszystko mi się tam w Meow podoba,bronzery,róże,line ry ah)
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
No to zamówiłam i jeszcze po próbeczce Frisky Manx i Mau tak na wszelki wypadek gdybym jednak miała jakieś brzoskwiniowe tony pogrywające w oddali.
Acha,jak znajdujecie ich primery i finishery?Wzięłam próbki i strasznie jestem ciakwa czy to coś fajnego bo finishery EDM nie specjalnie mi leżały.Suche strasznie.
no ja nie wiem, mi FF zupełnie nie podeszła "ciastoliła" się gdzie tylko mogła.
skoro tak polecasz brow beaters to doradź mi który będzie dobry dla mnie?
o ile pamiętasz jak wyglądam
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując