Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fajne pola campingowe nad polskim morzem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 21:09   #38
gosiek_s1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Fajne pola campingowe nad polskim morzem

Cytat:
Napisane przez grafryb Pokaż wiadomość
Witam. Widzę, że temat trochę stary ale może się odświeży.

Szukam taniego pola namiotowego nad morzem, raczej spokojne bo z dziećmi jedziemy.

W zeszłym roku chcieliśmy jechać na Pomarańczowe, ale jak weszliśmy i zobaczyliśmy ten namiot na namiocie to nam się odechciało.
Pojechaliśmy dalej, na końcu Chłapowa jest kemping Oland, cisza spokój ceny niskie. Polecam.

Teraz znalazłąm pole w Jastrzębiej górze nazywa się "Na Rufie" czy toś tam moze był?
Ja byłam w ubiegłym roku, tam są 2 albo 3 pola na Rufie - my byliśmy na tym najbliżej miasteczka.
Całkiem miło wspominam pobyt, pole spokojne - sanitariaty ok, ciepła woda non stop nie trafiłam na zimną, czasem trzeba było poczekać ale nie tak znów długo. Oblegany jest sanitariat na polu głównym ale kawałek w głąb pola gdzie stoją przyczepy jest więcej sanitariatów i ruch zerowy. Do plaży bliziutko - przechodzisz przez ulice wchodzisz w lasek i schodami w dół. Cena szok!! pozytywny - bardzo tanio.
Mieli może zbyt mało skrzynek do prądu ale akurat trafiliśmy na fajnego sąsiada który dał nam podłączyć się do swojego rozgałeziacza. Nie ma kuchni jako takiej zeby można było zrobić coś na ciepło, dziewczyny z obsługi przechowały nam masło w swojej lodówce a resztę rzeczy kupowaliśmy na bieżąco na śniadania, natomiast obiadokolacje po plażowaniu jedliśmy w super knajpie na promenadzie światowida (5min. piechotką w stronę karwi) - knajpa z okrągłym barem drinkowo - kawowy a w kolo smażone/grilowane/ swierzo wedzone na miejscu mieso, ryby, krewetki, surówki, kebaby, fyty, ziemniaki, zupy, śledzik i lornetka ;-) co chcesz - pycha i niedrogo, dania przygotowują przy tobie mozesz wybrac kawalek ryby lub miesa ktory sobie zyczysz, w barze drinki, piwo napoje kawa itd.. ale po drodze też dużo barów, naleśnikarni itd..
co do pola to nie rezerwowaliśmy, w soboty odbywa się wymiana zazwyczaj więc zawsze się miejsce znajdzie raczej
nie przestrzegają raczej doby pobytowej, wjechaliśmy fakt po południu bo nas korki wcięły w drodze z Jantaru ale wyjechaliśmy wieczorem i nikt nie robił problemu, aczkolwiek kulturalnie złożyliśmy namiot żeby następni wczasowicze mogli się rozłożyc na naszym miejscu, spakowaliśmy sobie wsio do samochodu i na plaze. Po plażowaniu kąpiel, pożegnalny obchod po jastrzębiej i w drogę.
Na polu nie ma placu zabaw ale to tez nie przeszkoda bo zaraz po wyjściu z pola są rózne atrakcje dla pociech, mimo dużej ilości młodzieży cicho, raz były wrzaski ale dobiegały z ulicy a nie z pola
mogę polecić to pole spokojnie tylko nie wiem czy nie przeraża cie wędrówka z tobołami i dzieckiem na plaże po schodach własnie, ale ten urok ma cała jastrzębia - jest niedaleko 1 zejście płaskie po płytach betonowych i o ile zejść jest łatwo to wchodzić wolałam jednak po schodach mimo że bez dziecka
cały pobyt mieliśmy tropikalną pogodę wiec mogłam nie odczuc jakichs mankamentów - ogólnie bardzo zadowoleni wróciliśmy z rufy
gosiek_s1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując