Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-09, 14:00   #323
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MiaVall Pokaż wiadomość
Chyba coś mi się stanie z tych nerwów, błagam o wypowiedzi osoby doświadczone z kwasami....

Kilka postów wyżej pisałam o tym, ze miałam robiony peeling płynem jessnera z dodatkiem czegoś w ramach wzmocnienia. Dzisiaj mija 5 dzien a skóra z moich brązowych policzków zaczyna schodzić ogromnymi płatami. Nic nie odrywam, nie dotykam tego w ogóle, jedynie smaruje Cicalfate. I teraz pojawia się problem, bo....

Skóra w okolicach nosa, oczu, wszedzie tam, gdzie nie zbrązowiała - zeszła elegancko. A z tych miejsc, gdzie była brązowa [policzki, calutkie, takie dwie OGROMNE plamy wielkości pięści] także schodzi, troszkę wolnie i grubszymi płatami jednak pod spodem nowa skóra jest ogromnie zaróżowiona i tworzy sie ogromna róznica miedzy policzkami a cała twarza. Czy ktoś wie, czy to zejdzie? Czy to sie wyrówna? Kiedy? Jestem przrażona! To chyba nie tak mialo wyglądać.... Niech mnie ktoś uspokoi....
To strasze co piszesz, tym bardziej, że zrobiła Ci to kosmetyczka. SZOK.
Myślę jednak, że jeśli ta brązowa skóra schodzi a pod nią jest swieża - to dobry znak. Tylko musisz ją maksymalnie ochraniać i smarować np. MAŚCIĄ Alantan Plus - lanolina z alantoiną i depanthenolem, zalecana do stosowania na świeże tatuaże, naprawdę przyspiesza gojenie i jest mega delikatna.

A byłaś u tej kosmetyczki pokazać jej co Ci się dzieje?? Myślę, że powinnaś..
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując