Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-18, 11:40   #680
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Biały blond, siwy blond - co zrobić by ujednolicić

Wiem, na pewno jest zbiorczy o blondach i później proszę o przeniesienie tego wątku we właściwe miejsce. Nie mogłam teraz znaleźć tego o farbowaniu a nie z plotkami.
Koleżanka prosiła mnie o pomoc, wieczorem kupuje farbę lub idzie do fryzjera a jest cały dzień poza domem i nie ma jak napisać na wizażu.
Problem w tym, że ja już teraz zaraz wychodzę i też nie bardzo mam jak nadzorować wątku i odpowiadać na pytania, więc możliwe, że napisze za mnie kolejna koleżanka
Stąd też taka lekka niechlujność w zakładaniu tematu.

wiadomość mojej koleżanki:

witam,
problem: dawno temu chcialam przejsc z brazu na blond, fryzjerka nalozyla rozjasniacz. Od tego czasu farbuje wlosy. Problem w tym ze na odroscie lapie mi ladny blond, a na wlosach rozasnianych (2/3 dlugosci) sa biale... Miejscami srebrno fioletowe. Chcialam nalozyc na calosc farbe joanny naturia bodajze piaskowy blond, zeby ujednolicic wlosy na calej glowie, LUB chcialam uzyc szamponu koloryzujacego w jakims odcieniu blondu (nie jakis super jasny )

co robic?



Opcje jakie ona bierze pod uwagę to:
1. farba piaskowy blond (tydzien temu farbowalam)
2. szamponetka jasny blond
3. pigmentacja u fryzjera

Farbę chciała nałożyć tylko na te rozjaśnione.

Byłybyśmy bardzo wdzięczne za pomoc, podpowiedź czy któryś kierunek jest tym właściwym, czy może wybrać coś jeszcze innego albo na przykład farba jest dobrym pomysłem ale powinno się zmniejszyć moc wody albo wcześniej zrobić pigmentację?

Dołączam zdjęcia włosów koleżanki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130318.jpg (24,1 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130318_3.jpg (20,4 KB, 40 załadowań)
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując