Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-12, 19:15   #2217
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
Cienie Sephory - na moje potrzeby spisują się doskonale, ale ja żadnych cudów na powiekach nie robię (bo niestety nie bardzo potrafię), najczęściej używam tego jaśniejszego (N13, Peach Beige) + eyeliner, wytrzymuje ok 8h bez bazy (nie mam tłustej cery).

Lakier Sephora - ten ciemniejszy to nr to L36 Red Berries Smoothie, kolor na paznokciu (po 2 warstwach) bardzo ładny, ale na nie dłużej niż 2 dni (nie ściera się, a odpryskuje z końcówek)...
Jestem z niego bardzo niezadowolona, bo buteleczka jest miniaturowa, a dwa razy lepiej spisuje się u mnie Essence za niecałe 5zł (Sephora to 19zł).

Manhattan to nr 65W, bardzo lubię, 2 warstwy, wytrzymuje na paznokciach spokojnie 4 dni, z podkładem i top coatem (używam obecnie kuracji Nail Teka) nawet dłużej.

Lakier Rimmel do Frencha - to nr 439 Rose Corset. Jak oceniam... nijak, ot dyskretny lakier, 4-5 dni wytrzyma, jak się nie robi zbyt wiele przy wodzie i tak dalej to pewnie dłużej.

Pędzelek ścięty Inglota to 17TL, naturalnie włosie, używałam do żelowego eyelinera, dobrze mi się nim malowało cieniutkie kreski, obecnie preferuję eyelinery w pisaku.

Zielona baza L'oreal Studio Secrets anti-redness primer - spisuje mi się doskonale Mam porównanie z wieloma zielonymi bazami (Smashbox, Make up for ever, clinique - bez sensu, nie widzę efektów!) i korektorami (Sephora, Chanel, żółta baza kobo), mam naczynkową cerę i wieeele zaczerwienień) i obecnie u mnie wygrywa Szukałam o niej info na wizażu, ale nic nie mogłam znaleźć, kupiłam pod wpływem dziewczyn z youtube Nie żałuję!
Bardzo ci dziękuję. U mnie Essence się sprawuje tragicznie - może to efekt, że nie używam bazy

I bardzo dziękuję za recenzję bazy. Bardzo jest mi coś takiego potrzebne.

A na pędzelek z Inglota się skuszę, ale w wersji sztucznej - 17T.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując