Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mydło ALEPPO
Wątek: Mydło ALEPPO
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-07, 22:20   #386
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Mydło ALEPPO

Cytat:
Napisane przez Khadaki Pokaż wiadomość
Dziś zakupiłam Savon )) (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ir-neroli.html - tą wersję z kwiatem gorzkiej pomarańczy). Jestem już po pierwszej aplikacji. Z racji tego, iż do codziennego oczyszczania mam moje ukochane Aleppo to mydełko będzie moim peelingiem enzymatycznym i maseczką w jednym, stosowaną w tygodniu od czasu do czasu. Rzeczywiście, mydło ma konsystencję dość uporczywą, ciągnie się jak guma, ale niezwykle mała ilość pokrywa całą buzię, więc zastanawiam się kiedy ja je zużyję. W opakowaniu ma dość intensywny zapach jednak na skórze jest on bardzo przyjemny (sądzę, że to za sprawą kwiatu pomarańczy, bo normalne z tego co się naczytałam raczej śmierdzi, różane również ma przyjemny zapach). Trzymałam na buzi 5 minut (wcześniej zmyłam makijaż Aleppo) i następnie zmyłam zimną wodą (bardzo lubię myć buzię zimną wodą, mam wrażenie, że to ją o wiele bardziej pobudza). Nałożyłam Immunoserum, które wchłonęło się bardzo szybko i obecnie skóra jest bardzo przyjemna w dotyku. Jeden policzek, który mam totalnie pozbawiony wyprysków a jedynie przebarwienia lekkie jest tak bardzo przyjemny w dotyku że nie mogę się nadziwić, tak samo czoło. Prawy policzek również, jednak on jest o wiele bardziej zanieczyszczony. I tu wysuwam wniosek, że może to dlatego iż głównie na nim śpię... Może jakoś od potu, no sama nie wiem skąd taka tendencja, ale od zawsze mam problem właśnie z tym policzkiem. Na lewym wągrów nie mam w ogóle, tutaj już zauważam. Również krostek pojawia się na nim więcej i więcej mam tam śladów po ewentualnym wyciskaniu. A szkoda, że nie wygląda jak lewy, bo wtedy na prawdę nie czepiałabym się w ogóle mojej buzi, bo wiem ze nos i broda chyba już zawsze będą problematyczne .

Będę zdawała relację, jak się sprawuje mydło, jeśli coś zacznie się dziać.
Liczę na dogłębne oczyszczenie i może poprzez złuszczanie poprawienie kolorytu.

Dodam też, że skóra jest bardzo nawilżona. Serum wchłonęło się na pewno o wiele głębiej. Ponoć najlepszym pomysłem jest zastosowaniu po Savonie olejku arganowego, ale jeszcze go nie nabyłam.

ooo, te czarne mydlo brzmi rewelacyjnie! gdzie je nabylas? poczytalam na kwc, ze ladnie obkurcza naczynka i reguluje prace serum - bardzo kuszace .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując