Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-12, 16:15   #4474
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Planowanie ciąży cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakbym wiedziała jak będą wyglądać moje pierwsze tygodnie ciąży to chyba bym się zdecydowała na adopcję.
Biust mnie boli masakrycznie, wyjście do sklepu kończy się tym że jak najszybciej chcę być w domu, bo mi mega nie dobrze... chce mi się płakać i jest mi źle. Partner oczywiście wszystko zwala na hormony i pociesza, że warto, bo później będziemy przytulać małego człowieczka, który za jakiś czas nam powie, że nas kocha. Super, pięknie tylko to nie on się stresuje, że zwymiotuje w miejscu publicznym, to nie on przestaje się mieścić w ubrania itd...

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
Selina, ja też się bardzo źle czuję. Pogoda daje w kość, wczoraj był u mnie mega upał, jeszcze późnym wieczorem na leżaczku obserwowałam perseidy, a dzisiaj od rana burze i zimno. I też mnie mdli, jedzenie pomaga na chwilę, potem wszystko wraca, pies mi śmierdzi, staram się za bardzo z nim nie przebywać. Jednak wiem, że to przejściowe (chociaż nie zawsze). Piersi przestaną Cię boleć. Mi bardzo puchły, nie mogłam dotknąć wogóle, nie mogłam spać. To przejdzie, mnie bolą, ale tak znośnie już.
Na jedzenie patrzeć nie mogę: mięso mnie odrzuca (tylko kurczaki toleruję), ogórki kiszone też.
Jak idę na zakupy, biorę sobie soczek (bo woda średnio pomaga) i coś do przegryzienia.
tylko ciuchowo póki co u mnie stagnacja, ale ja i tak mam dość wysoką wagę, więc może nie będę tak szybko rosnąć.

Cytat:
Napisane przez gosia2091 Pokaż wiadomość
To teraz na spokojnie opisze co się dowiedziałam. Mój gin twierdzi że wyniki partnera są średnie ale do poprawy to jedno a drógie to mój wczorajszy atak to wynik stresu i przesilenia. Organizm jest osłabiony i nie radzi sobie z sytuacją w jakiej się znalazłam. No cóż mam się zrestartować i odpocząć. Leki odstawiamy do czasu aż partner poprawi wyniki i czekamy na wizyte kontrolną. Dziękuje dziewczyny za wsparcie i dobre słowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gosiu, wypocznijcie oboje ja trzymam za Was mocno kciuki
__________________

Edytowane przez asia_z
Czas edycji: 2017-08-12 o 16:17
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora