Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzier - Tarnów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-24, 13:36   #512
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez Seila Pokaż wiadomość
Kiedyś polecałam tutaj Tabee ale w sumie po paru myciach i suszeniach oraz po tym jak włosy zaczęły rosnąć przestał mi się podobać kształt fryzury, i może to złe podejście ale po tym oceniam fryzjera: jak wyglada i czy podoba mi sie fryzura 2 miesiace po scieciu.

Na chwile obecna przekonałam sie do salonu Taboo - dosyć bardzo i coś czuje, ze zostane stałą klientką
Bardzo dobrze mnie ściął a poza tym nigdzie indziej nie miałam tak dobrze zrobionej... grzywki!

Ogolnie zakład ma u mnie wielkiego plusa za podejście do klienta, umiejetnosci jesli chodzi o strzyzenie i kosmetyki (mi kosmetyki Matrix jak najbardziej podchodza, a nawet sama stosuje je w domu )

Dodam, że byłam tam drugi raz (a żadko kiedy wracam do fryzjera... zazwyczaj po prostu szukam dalej...)

oo ja też polecam Taboo p.Kasia robiła mi fryz na 100dniówke i pare razy ścinała i zawsze wychodziłam zadowolona nie robi kiczu na włosach tylko naprawde zna sie na rzeczy.
ścięcie z myciem 4 dychy, czyli taka standardowa cena raczej
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując