Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-08, 00:15   #1120
Farmacy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Leili Pokaż wiadomość
To starsznie drogo na podanej niżej stronce masz promocje za 13, 90 za 250 ml.
A ten duży biovax jest w opakowaniu 500 ml xxl jest np. tutaj: http://www.galeriakosmetyki.pl/manufacturer/l-biotica. To strona bezpośrednio z l' biotici zakupy online.
Ja akurat kupywałam w "Aptece za grosze" w moim mieście pod Warszawą, ale chyba mają już go na wyczerpaniu, bo to chyba limitowanka była niestety.
skoro plącze włosy to po co kupowac duże opakowanie ???

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
No ale na Waxie pisze, ze henna jest w nim wlasnie po to, aby wspomagać przedostawanienie sie dobrych substancji wgląb wlosa, wiec jakby go obklejała, to te substancje nie moglyby sie tam dostac Wiec chyba farba tez moze sie przedostac - tak na chlopski rozum
Henna a w zasadzie jej białko wchodzi pomiędzy łuski oczyszczonego włosa. Najlepiej oczyszczonego specjalnym szamponem głęboko oczyszczającym. Póki włosy masz zaklejone farba to zapomnij o pełnej skuteczności maski. Możesz używac odzywek któe de facto ne odzywiają ale oklejają włos np silikonem aby lepiej wyglądał...

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
ja na samym początku używałam tego WAX'a z henny, później poszłam do apteki i wypóbowałam z L'Biotica do włosów suchych i zniszczonych (błękitne opakowanie, kokosowy<klik>)
i... czekałam tylko aż się skończy. włosom nie pomógł, strasznie mi się puszyły. jedynym plusem był ładny zapach, więc preferuję WAX angielski
zgadzam się, polskie podróbki to pomyłka. czasem na chwilę pomogą ale na dłuższą metę to tylko kolorowe opakowania i mnóstwo rodzajów nie wiadomo na co bo te nazwy to nie mają nic wspólnego z prawdziwymi problemami włosów tylko młode laski które sa pierwszy raz w aptece mogą myśleć że znalazły coś dla siebie

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
No, na początku składu ma alkohol tłuszczowy, więc coś tam ma na plus No i najważniejsza kwestia- długo się go trzyma. Tzn. większość masek można długo trzymać, ale tutaj jest to napisane na opakowaniu, więc więcej osób nie zmywa od razu produktu, tylko trzyma go dłużej na głowie, w dodatku w cieple. Nawet jak się dłużej potrzyma odżywkę Pantene, to włosy później będą miękkie i gładkie No i do tego ta cała otoczka...
Biovax jest o niebo lepszy, chociaż i tak nie każdemu będzie służył.
no nie zgodzę się, angielski wax jest lepszy gdyż ma wielokrotnie większą ilość białka henny zatem musi byc skuteczniejszy, to jak ilość cukru w cukrze. L'biotica ma go na liście skłądników a w srodku chyba niewiele - sądząc po opiniach i moim własnym doświadczeniu. Wolę zapłacić i miec pewny efekt niż przekonywać się że polskie, tasze i lepsze....
Farmacy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując