Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - działania wczesnoporonne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-01, 12:52   #13
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: działania wczesnoporonne

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Przeczytaj jeszcze raz mój post i przemyśl...
bo po 1) niegdzie nie napisałam, że jesteś przeciwniczka aborcji
po 2) że ktoś za tobą po forum lata


Owszem jest google, to zlikwidujmy 80% wątkow na wizażu, bo jest google i po co sobie pomagać, dzielic się informacjami i doświadczeniem
nie chce mi się cytować Twojej poprzedniej wypowiedz bo jest na tyle krotka ze szkoda powtarza...
ale skoro po kimś zleci się ktoś bo coś.. to whatever nie wnikam w Twoje zdolnosci czytania i rozumienia i czego tam jeszcze chcesz
ale generalnie dalej nie mam pojęcia co moja osoba ma twoim zdaniem do zlatywanie się tych i tamtych no ale wal sobie czym i o co chcesz ;D sakoro teraz twierdzisz, ze nic


a co do google bedac szczery to nie ja sama wyganiam ludzi do google wiec wiecie.. uwazam, ze 20% watkow na pewno sie do google nadaje, ale jak chcecie udawac meczennice to mozecie i przyjac 80

ale gdzie wy tu sie dzielicie wlansymi doswiadczeniemia z wykonaniem aborcji dalej nie widze


==
a dalej w kwestiach informacyjnych polecam zainteresowac sie praktykami w chinach to na pewno będzie cenne żródło inofrmacji i doświadczeń jak ktoś zna chiński... ( swoją drogą google ma tłumaczenia) - i na pewno znają więcej sposob niż polacy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-08-01 o 12:56
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując