Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-26, 14:08   #618
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cześć dziewczyny, mam do was doświadczonych parę pytań i proszę o pomoc

Nie miałam trądziku w okresie dojrzewania, potem mając 21 lat miałam trądzik. Dermatolog przepisał mi tonik samo robiony na ramiona, Epiduo i używałam to gdzieś 6msc.
Teraz mam ładniejsza cerę nie mam już trądziku ale czasami wyskakuje mi coś.
Nie potrafię określić jaką mam cerę... ostatnio byłam na oczyszczaniu twarzy i pani powiedziała że jest bardzo zapchana.
Policzki mam czasami suche, bliżej nosa robi się troszkę różowe. Strefę T mam tłusta. Jak przekręcę nosek to widzę po bokach pajączki malutkie czy tzn ze powinnam używać kremów do cery naczyniowej? Teraz używam do mieszanej.

Po leczeniu trądziku zostały mi różowe plamki, dodatkowo mam dużo zaskórników. Chciałabym używać coś z kwasami (za radą kosmetyczki) na brodę i czoło czyli tam gdzie najwięcej tego jest.
Czytałam co pisałyście, podajecie jakie stężenie jakiego kwasu itp ale ja nie wiem gdzie to kupic. Byłam na stronie biochemia urody ale nie wiem jakie to produkty... nie śmiejcie się

Czy mogłaby któraś z was podać konkretny krem lub tonik (nazwę, a najlepiej stronę gdzie mogę kupić) czy to może się robi czy jak...
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora