Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-25, 14:32   #3925
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A bardzo Ci zależy akurat na tym salonie? Bo ta cena nie jest znów aż tak rewelacyjna wg mnie, jeszcze zależy, czy bikini całkowite czy częściowe, ale np. w laserdelux i bez promocji wychodzi dość podobnie.

Ewentualnie możesz zaproponować salonowi, że zabiegi wykupisz teraz w promocyjnej cenie, a zrealizujesz po zabiegu, może się zgodzą.
Nie zależy mi konkretnie na nim kochana, dlatego BARDZO dziękuję Ci za wypowiedź! Chcę bikini głębokie. Także.. skonsultuję cenę jeszcze w BellaClinic, ArsMedica i LaserDelux. Wszędzie mają Light Sheer. Ale jestem bardzo mile zaskoczona profesjonalną odpowiedzią od LC - to oni uczciwie mi poradzili, że muszę odczekać po operacji 6 miesięcy lub omijać miejsce blizny przy laserze.

I właśnie koniecznie będę chciała to zrobić w ten sposób, w jaki mówisz (o ile taka opcja będzie możliwa) -> wykupić od ręki pod koniec lipca cały "zestaw", zrobić wtedy próbę laserową i teraz zacząć tylko paszki, a bikini od grudnia, bo wtedy już po operacji przepukliny będzie można.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując