Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-26, 09:02   #4076
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosiłabym radę. Wybrałam produkty odpowiednie dla mnie z BU i tez odpowiednie na tę pore roku.
Krem rozjaśniający
Tonik z kwasem PHA
serum odbudowujące
serum olejek regulujący lemon

I koniecznie wezme peeling enzymatyczny bo jest najlepszy

Teraz nie wiem na co się zdecydować. Wszystko co wybralam to za dużo na raz. Co wybrać? Co z czym mogłabym łączyć?
Zalezy mi walce z przebarwieniami, ciemne plamki na twarzy po niedoskonałościach (po lecie pozwolę sobie na coś mocniejszego), cera mieszana, odwodniona, wrażliwa. Mam troche zaskórników na nosie, i czesto wyskakują mi mniejsze niespodzianki. Od czasu kiedy uzywam effclar K brak podskórnych gul, ale boje sie co bedzie jak mi sie skonczy ten krem
Cere mam ogolnie taka niejednolitą przez przebarwienia, do tego nie jest gladka, czoło chropowate czesto cos mi wyskakuje na nim + na brodzie, ktora juz jest jednym wielkim przebarwieniem
Generalnie moja cera jest w takim stanie, że bez podkładu nikomu się nie pokarze Niby mieszana bo szybko mi się przetłuszcza, ale sciagnieta i sucha
Probowalam acnederm ale podrażniał mnie, serum migdałowe złuszczało ale miałam po nim podskórne gule odstawilam bo po tych gulach mialam kolejne przebarwienia.

Z kwasami nie poszaleje bo jest lato ale myśle zeby wziać albo krem rozjasniajacy albo tonik PHA. Ale czy to pomoze chociaz troche zniwelować przebarwienia?
Peeling co 2 gi, 3 ci dzien, to wiadomo
Dalej Kwas PHA to jako podkład po kosmetyki. Mozesz uzywać rano, mozesz na noc.
(osobiscie bardziej bym Ci polecała migałowy, Bo PHA jest najsłabszy)
Na kwasika jednego dnia jedno serum, drugiego drugie, a krem na noc.

CZegos mi tu brak, ale sama nie wiem. Przebarwienia sa rezultatem czegoś, najpierw nalezałoby zlikwidować przyczynę, potem leczyc skutki.
I jeszcze z mojego doswiadczenia wynika ze owszem BU to klasa ale ich kosmetyki nie powaliły mnie z nóg.

Jest jeszcze cos takiego (abstrahując od BU) jak firma Nostrata- jest to krem z hydrochinonem, o ile wiem w EU zabroniono, a w stanach jest normalnie dostepny.

Poszukam ci:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ening-gel.html

Cos mi jeszcze przyszło do głowy- dobre jest czarne mydło, ale nie często bo wysusza. Wygładza buzke baardzo i peelinguje ją, oczyszcza bardzo. Ja uzywam raz w tygodniu i naprawde polecam.
Nazwa po francusku "czarne mydło" noir s cos tam". Niestety francuskiego w życiu sie nie uczyłam

Edytowane przez Lui1234
Czas edycji: 2014-04-26 o 09:04
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując