Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 23:45   #1422
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
On juz prawie mój, umieram z ciekawosci, wszyscy pisza o tym efekcie photoshopu W TAKIEJ SYTUACJI NIE MOGE GO NIE KUPIC
W wątku Guerlain'owym znowu ktoś kusi tymi Nacre i efektem photoshopa


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Noooo masakra, jak już nawet niby nie chce czegoś, to nagle któraś coś napisze i zaczynam sie łamać

NIE POTRZEBUJE TEGO PUDRU, NIE POTRZEBUJE TEGO PUDRU... Ciekawe czy autosugestia podziała równie dobrze
Autosugestia nie, musisz się poddać hipnozie
(odpisuję własnie na Intymnym jakieś dziewczynie która nie może przestać myśleć o byłym i wymyśliła sobie, że hipnozą wymaże go z pamięci to ja już wolę obsesyjnie myśleć o truskawie i o tym skąd wziąć kasę na zakupy )

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
my Poznanianki tak już mamy
ja też tak mam że ciągle tu wchodzę - i nie wiem po co bo tylko się nakręcam i nakręcam - a najgorsze jest to że w sumie robię 3-4 zamówienia w miesiącu, ale ciągle czytam że ta kupiła to , a tamta tamto - i mam wrażenie że wy non stop kupujecie a ja tylko te 3- 4 razy
Ech wydaje Ci się ....
My tylko tyle gadamy (jak zawsze i od tej reguły jest wyjątek - Mariola a i Dimiti która ostatnio zrobiła 100 zamówień ze aż Ci z Truskawki musieli wytrzasnąć polską tłumaczkę żeby do niej zadzwoniła )

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja znowu coś wynalazłam z serii błyszczykowo - pomadkowo

http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../88948/#DETAIL

warte to w ogóle uwagi??
Nawet jak zawartość będzie do bani to możesz postawić na półce i podziwiać opakowanie
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora