Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery O.P.I cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 17:09   #1430
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Szacun dla babci i tak się nalezy Ja tu mlodsza, a dość konserwatywna w wyborze kolorów

Dobra fotka. Rzeczywiście francuski Jacek jest błotkowy.
Ja jeszcze znalazlam porównania różnych cielistych czekoladek. Bardzo ładne zdjęcia.
http://www.nailgalore.my/2011/01/opi...refoot-in.html

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



A jak się aplikuje ten Rally Pretty Pink? Ma w sobie zlota poswiatę? Lubię tak delikatnie wmiksowane złoto, zwłaszcza jesienią

To prawda, 45 zl to duzo. Mnie moje Opi kosztują przeciętnie 22-27 złotych, zaleznie od kursu dolara, ewentualnego cła. teraz pewnie bedzie drożej, bo waluta się ceni.
Rally Pretty Pink aplikuje się zupełnie bezproblemowo, jednak wymaga 3 warstw do pełnego pokrycia pazurka. Wygląda naprawdę imponująco! Pod niektórymi kątami to prawie samo złoto, z innej strony z kolei róż a przeważnie wygląda jak róż ze złotą poświatą. Przepiękny kolor! Aż zastanawiam się, czy nie wziąć go teraz w promocji KK na zapas, ale z kolei czerwony pękacz prawie do niczego mi nie pasuje, więc całe kombo nie bardzo mi potrzebne. Czerwony shatter jest prawie żelowy, więc na jakimkolwiek ciemniejszym kolorze wygląda jak brąz a nie czerwień. Jedynie z pomarańczowym dobrze się komponuje, ale takie połączenie to już kwestia gustu.
It's my year już tak dobrze nie wygląda jak Rally Pretty, chociaż z założenia są podobne. Jednak róż lepiej komponuje się ze złotem niż wyblakły fiolet
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując