Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-08, 16:06   #3056
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Wolałabym coś prostszego, matowego.. żeby to nie wymalować się jak klaun. Początki bywają trudne


Wspaniała mama z Ciebie

Zgadzam się z Tobą, takie osoby nie są godne by nazywać ich ludźmi!

Przepis i płyn jest rewelacyjny, a taki prosty.

Anula, ja też słyszałam, że jak ktoś ma skórę w ciepłej tonacji to powinien wybierać zimne róże a jak zimną to ciepłe.. na pewno jest tak w przypadku blondynek, oglądałam na ten temat świetny filmik na YT, więc może z szatynkami też tak jest Ważne żebyś Ty się sobie podobała w danym różu i już




A kuś mnie dalej Czuje, że i tak ją kupię.. nie wytrzymam. Tylko boję się trochę zapachu, wiem, że niektórym nie przeszkadza ale jednak większość twierdzi, że strasznie śmierdzi
Tak - początki z różami sa trudne. Ja nie raz i nie dwa krztusiłam sie ze śmiechu przed lustrem testując kolejne metody i kolory różów
No popatrz, ja tyle szukałam po necie i wszystkie porady były w stylu ciepła tonacja - ciepłe róże a w moim przypadku to naprawde porażka... Póki co najlepiej na mnie wygląda cień rhea w jasnym, wściekłym różu z filotowa poświatą i błyszczący ale to tak raczej dla potrzeb testów - nie miałam nic innego, wściekłe różowego i jasnego co mogłabym wypróbować. Ale myslę, że czasem na jakies luźniejsze wyjścia będą tego cienia uzywać, bo naprawdę fajnie to wygląda
Caameroon - sesa nie śmierdzi, ona po prostu intensywnie pachnie. Jak jestes bardzo wrazliwa na zapachy to może Cię przytłaczać. Ta sesa przeciwłupieżowa pachnie duużo przyjemniej, jakby co i w razie czego ta przeciwłupieżową służę próbką.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Żadna fatyga,prawie codziennie chodzę na zwykłe zakupy do sklepu w CH

Teraz tak mówisz Pogadamy za 20-30 lat ( to tylko tak symbolicznie napisałam,że pogadamy,bo ja tyle żyć to raczej już nie będę

Btw. to ciekawe zjawisko,że każdy by chciał mieć coś innego,niż ma,nie??? Bo ja bym wolała być młoda (młodsza
U moich dzieci: młodsze by chciało być starsze i na odwrót
No teraz to poleciałaś Małgośka za 30 lat pogadasz, pogadasz, ale pewnie same bzdury
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora