Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - młoda, sucha cera.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-03, 18:31   #1
nathloves
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 21

młoda, sucha cera.


Cześć )
Przepraszam jeżeli zakładam temat, który już był, wyszukiwarka nie jest do mnie przyjaźnie nastawiona lub po prostu ja nie potrafię z niej korzystać
Zwracam się z pytaniem i ogromną prośbą, ponieważ sama nie potrafię sobie poradzić.
Otóż mam 18 lat i typ mojej cery określam jako suchą (nie wiem czy słusznie). Po wykonaniu makijażu widać przesuszoną skórę, po umyciu twarzy skóra się jakby naciąga, czuję się jakbym miała maskę. Nie mam strasznych problemów z cerą w porównaniu z rówieśnikami, po prsotu mam gdzieniegdzie wypryski,zaskórniki które i tak są dla mnie kłopotliwe. Stwierdziłam,że powinnam cerę nawilżać, ale boję się,że wtedy niedoskonałości się nasilą.Jakiego kremu powinnam używać ? Czy w ogóle powinnam ? Chciałam też zainwestować w jakiś lepszy podkład/puder (do 35zł - nie pracuję, jestem licealistką więc to i tak dla mnie duży wydatek) ale nie wiem jaki kupić. Chciałabym po prostu uzyskać efekt gładziutkiej cery,ale żeby to wyglądało naturalnie - zakryć niedoskonałości cery. Szczerze mówiąc wolałabym jakiś puder, bo podkład jest bardziej "szkodliwy" dla młodej cery... Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś produkty ?
Serdecznie pozdrawiam i bardzo dziękuję za każdą odpowiedź.
nathloves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując