Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-05, 03:34   #1545
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Be Beauty- nowa linia kosmetyków kolorowych w sieci sklepów biedronka.

Cytat:
Napisane przez kamisia_17 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy wiecie może czy w którejś z warszawskich biedronek można znaleźć jeszcze kosmetyki do stóp Be Beauty??
też ostatnio szukałam peelingu do stóp, ale nie było nawet kartonika z jakimikolwiek kosmetykami do stóp

mam nadzieję, że go nie wycofali jak już postanowiłam w końcu zainwestować w jakiś peeling do stóp

---------- Dopisano o 04:34 ---------- Poprzedni post napisano o 04:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Miss Puppet, znalazłam jeden swatch na blogu: http://sheva-z-tokyo.blogspot.com/20...y-puder-w.html
Ogólnie to on bardzo transparentny nie jest, ja swój dopiero będę testować jakoś w sobotę - też jestem bardzo blada, ale mam nadzieję, że się wtopi w cerę. Raczej planuje go używać jako puder wykańczający, dosłownie tylko muskać nim twarz.
Dzięki No właśnie mi na odpowiednio jasny jak dla mojej jasnej skóry się nie wydaje. A boję się kupić kolejny puder, który okaże się za ciemny (nie planuję już się w ogóle opalać, także i latem nie byłby dobry). Może jesteś już po testach i się możesz wypowiedzieć jak to z nim jest?
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując