Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-27, 05:35   #2961
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justyna_ju Pokaż wiadomość
Zdarzyło mi się raz farbować tą farbą ponad rok temu i... też nie byłam zadowolona Włosy na długości były nawet w miarę okej, ale odrosty wyszły mi czerwone, dosłownie czerwone. Po kilku myciach kolor się wyrównał, ale do rudości mu było bardzo daleko. Nie wspominając już o krzywdzie jaką wyrządziłam swoim włosom tą farbą - nigdy więcej ! Kolor po wypłukaniu był tak gdzieś pomiędzy brązem z rudawo-czerwoną poświatą a ciemnym miedziano-rudym. Nie wiem czy mam gdzieś jakieś zdjęcia, ale poszukam. Jak coś znajdę to wrzucę
Ooo byloby super za zdjecie, moze mnie pocieszy poki co jestem zalamana, choc Mama i chlop mowia, ze jest ladny. Tzn. wg mnie kolor zly nie jest jakbym chciala malowac na braz hehe. I boje sie, ze jak bedzie sie wymywal, to zostanie cos paskudnego. Ehh. A kiedys niewazne jaka farba malowalam w odcieniu rudym i zawsze mialam mega kolor. Zrobilam blad bo jeszcze do wyboru byl bardziej czerwony kolor, moze wtedy byloby ok.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora