Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-19, 23:22   #3537
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ametys Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do makijażu permanentnego, a raczej jego "pozostałości" na brwiach.
Około 3 lata temu miałam robiony permanentny brwi na brązowo (jasny), niestety pani lingerystka trochę zwaliła sprawę dlatego nie poszłam na uzupełnienie (byłam tylko na 1 wizycie).
Dziś po permanentnym nie ma prawie śladu, prawie, ponieważ zostały mi jeszcze resztki, tzn ze 2 malutkie kreseczki na lewej i może 1cm paseczek na prawej, są bardzo wyblakłe, jednak chciałabym zapuścić już swoje, a permanentny jest dużo wyżej niż chce zapuścić swoje i niestety widać to przez co zapuszczanie nie ma sensu

I mam pytanie, słyszałam że lingerystka może zrobić "permanentny" ale zakrywając stary pigmentem dobranym do koloru skóry, co mnnie by odpowiadało ponieważ tego jest na prawdę mało, a do laseru nie mam zaufania, tym bardziej że jest to baardzo mały obszar.

Co o tym sądzicie moje drogie? Proponujecie coś?
(będę również wdzięczna o podanie maila do dobrych lingerystek na śląsku)
Jeżeli naprawdę jesteś zdecydowana nie powtarzać makijażu to kamuflaż dobrze dobrany ma sens, jeśli się jednak wahasz to przemyśl to jeszcze, bo korektor potrafi siedzieć dość długo i ponowne wprowadzenie barwnika w to miejsce jest praktycznie niemożliwe.

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
niestety zgadzam się w pełni
Muscat przy Twojej mega wiedzy zapytam mam gęste brwi ale za krótkie chciałabym tylko "uzupełnić" końce czy metoda włoskowa z tego co oglądałam jest dla mnie najlepsza i czy jednak nie będzie to wyglądało zbyt sztucznie? dziękuję za odp
Patrilla o metodzie włoskowej się nie wypowiem, bo jej nie stosuję, natomiast jeśli chodzi o piórkową to powiem tak... ja bym takie przedłużenie wypatrzyła, ale to zboczenie zawodowe natomiast przedłużałam kilku klientkom i wiem, że są zadowolone. Dorabiałam również przody i kobietka zapewniała mnie, że nikt tego nie wypatrzył. Pytanie, czy końce masz zupełnie "łyse" czy są jakieś włoski, tylko rzadkie? Jaki masz kolor brwi?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora