Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-17, 06:05   #566
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Hej

Zaraz zobacze co Bunny napisala w klubie.

Princeska no niestety, studia dziennie i praca są nie do pogodzenia na dluzsza mete. a czasem tak jest ze mimo ze umiesz masz 2...wszyscy to znamy. zostaje tylko chyba jakoś się zawziąść i w końcu sie zda. Najbardziej męczace jest to wieczne łażenie i wieczne poprawianieuczysz sie kilka razy tego samego, i tak nic to nie daje a humor pytającego wiele wnosi do odpowiedzi. powiem Ci ze ja mam teraz do piątku (25 stycznia) 8 zaliczen. Codziennie, czasem 2 dziennie. Semestralne...na poczatyku bylam zalamana, teraz wyluzowalam. I tak jak się denerwuje zamiast się uczyc to mysle co jak nie zdam, A teraz przygotowana jestem ze czegos na pewno nie zdam, jest to nie do ogarniecia. wole sie dobrze nauczyc połowy. A potem sesja od 25 do 10 lutego wolne-wtedy bede zaliczac. Takze głowa do gory


Exclusivee na mokro zawsze jest rudo i ciemniej.
Ale wiesz co, skoro i tak konce obcinasz ja bym wzięła na Twoim mcu syossa tego co robilam ja i infatuated.
7-6 sredni blond. On jest dość cieply, karmel więc nie wyjdzie Ci zielen. Wyrówansz nim calosc, konce zetniesz. Bedziesz miala karmelowy blond. A nastepnym razem zobaczysz czym zrobisz bo być moze on sie ladnie zgra z Twoim odrostem. W przypadku popieli teraz masz ryzyko zieleni czy burości, a cieply blondzik nie jest glupi. A palette jednak jest mocna (ta a10) i moze wyjsc Ci plamisto, kurczak. Princesce wyszła żywa miedź. A tak bedziesz miala cieply blond ale wyrównany.
Ja kiedys robilam dekolor i rozjasnianie "na szybko" zeby mieć jak najjaśniej i pokruszyło mi sie 15 cm wlosow. Ten syoss wysusza ale bez przesady. Ty widać że masz mocne gęste wlosy, skoro tak wolno bierze Ci rozjasniacz są zdrowe. Bo z moich każda farba się wypłukuje w tempie niesłychanym, są mocno porowate i suche. Zrób jak mowiepowinnaś byc zadowolona.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora