Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odstawienie mazidel na syfki ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-05, 20:05   #40
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: odstawienie mazidel na syfki ;)

więc kolejny post w wątku
powiedziałam A zakładając wątek to teraz powiem kolejna literkę jak się sprawa ma po czasie
nadal nie wracam do conocnego używania Benzacne, czasem raz na tydzien jak mam wiecej na twrzy jakiś poczatków syfków to wsmaruje, albo Acnofan albo masc cynkową, do której sie przekonałam
krem Happyderm zakupiłam w Polsce w promocji 18,99zł i nie zapycha porów, jest nawet lżejszy od Erisu nawilżającego DUO C, Iwostin na noc też mam ale zapycha mi pory okropnie wiec z daleka od niego sie trzymam
to prawda, po raz kolejny przyznaje że nawilzanie zmniejsza produkcję sebum i skóra sie już tak nie błyszczy

teraz staram sie dodać trochę zycia mojej skórze, bo wydaje mi sie że jest szara i zmeczona tak jak ja skóra odzwierciedla wnetrze chyba

teraz pojawił sie niestety problem brodawek płaskich na brodzie, którym zamrazanie nie jest droźne i nadal mnie męczą, zanim dermatolog rozszyfrowała co to jest, to minęło kilka miesięcy i zdazyło sie rozrusć, ale mam nadzieje że znów dzieki wizażowi coś znajdę na nie
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując