Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-07, 17:54   #2474
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
spróbuję
no bo no moje kolana są chore i tego nie da się wyleczyć, może być nawet gorzej przeżywam teraz swój dramat przez to.. wiem, że są gorsze choroby, że ludzie nie mogą się nawet poruszać, ale dla mnie ten 'wyrok' od lekarza był straszny
Ja też mam kolana w rozsypce. Nie martw się, są tego dobre strony: mogę się upierać, że nie biegam dlatego, że moję się o kolana, a nie dlatego, że jestem leniwa

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Biały safari, jedna warstwa bez topa


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
P
mani mam
Flormar U30 i JJ 122 na wibo glamour (Niemal jak Lacquistry Amazeballz)
Fajny Flormarek

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4447213 0]
W przerwie wrzucam moje golasy.[/QUOTE]

Marzy mi się taki kształt Ale kwadraty z zaokrąglonymi bokami łatwiej wypiłować, więc nie kombinowałam nigdy

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No to pokazuję MIYO nr 139 Na blogu też jest. Baaardzo ciemna zieleń z złoto-zielonymi drobinami. Drobin jest więcej, ale na foto nie widać. Ale też nie są tak widoczne, jak w butelce.
Pokazuję też całą dłoń, by dobrze ocenić długość.


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
listonosz był, mam dzieci Rimmel urywa tyłek na ciemnym
Błyszczyki nie moje - to mamy, bo ja nie używam A kredka to Bourjois mini, bo nie widać na foto. Czarno-turkusowa, całkiem ładny kolor
Kropeczkowy!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Łapcie zdobienie na biali Jabłuszka i śliczne, białe flejki od Ali:
Jaaaakie słodziachy

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;44480030]Moje po skróceniu,ale chyba nie wyszło [/QUOTE]

Co Wy wszystkie tak na ciemno? A ja się znowu w czerwień jutro ładuję

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4448033 0]
A - mani bezczelnie i bezwstydnie zgapione... chyba pierwsza była Amelka z tak fajnie nałożonym częściowo glitterkiem? Potem Smoo... także ten, nie wstyd mi bo mani dziewczyn było tak obłędne, że nie sposób nie zgapić. [/QUOTE]

Błyszczo sie *.*
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora