Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-08, 13:23   #1887
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Iwona75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy przyrost jest wtedy jak płytka robi się taka bardziej różowa?Olejuję od trzech tygodni i paznokcie nadal mi sie strasznie rozdwajają,ale zauwazyłam że tak do ok.3/4 płytki zrobiła się taka ładna,bladoróżowa ,a ta pozostała część jest ciemniejsza.
To samo zauważyłam na stopach.
Ręce olejuję mieszanką Alterry z limonką,olejku avokado,z kiełków pszenicy,rycyny i herbacianego,czasem kokosem i shea.
Stopy natomiast smaruję na noc zawsze olejem kokosowym.
Moje paznokcie są w tragicznym stanie.W pracy muszę cały dzień nosić nitrylowe rękawice,więc wiem że bedzie ciężko ale powalczę.
Wczoraj spiłowałam paznokcie na równi z opuszkiem i już podczas piłowania się rozdwajały.
Na co dzien kładę na nie jedną warstwę odżywki Miss Sporty 5 w 1 żeby troszkę je uchronić przed urazami ale to chyba nic nie daje.
Ostatnio lekko puknęłam w krzesło ręką i złamałam paznokieć u kciuka.
Ogólnie przyrost jest wtedy, kiedy powiększa się różowa część paznokcia, a zmniejsza wolny brzeg - mięsko przyrasta do płytki Myślę, że u Ciebie właśnie dzieje się sporo w tym kierunku
Jakim pilnikiem piłujesz?

Cytat:
Napisane przez szaza98 Pokaż wiadomość
Na paznokcie stosujecie babydream zwykły czy ten dla mam? Jest w nim olejek ze słodkich migdałów?

Ja mam chyba jakieś omamy, ale po miesiącu olejowania olejem z pestek winogron, kilku dniach Alterry Migdał i Papaja i jednym razie olejkiem ze Słodkich Migdałów chyba coś ruszyło mam wrażenie że te migdały fajnie robią na moje paznokcie
Aktualnie stosuję klasyczny Babydream - jest w nim olejek migdałowy i właśnie po BD ruszył mi z kopyta przyrost Butelka już powoli robi się pusta (smaruję ciałko po każdej kąpieli i olejuję włosy), więc zacznę potem przygodę z Alterrą limonkową, bo czeka w szafce na swoją kolej
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora