Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mój Sposób Na Cellulitis!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-27, 09:36   #1
emfaza1989
Raczkowanie
 
Avatar emfaza1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 186

Mój Sposób Na Cellulitis!


Pokonałam cellulitis w dość niekonwencjonalny aczkolwiek skuteczny sposób. Przy minimalnym nakładzie kosztów i sił pozbyłam się tej wstrętnej pomarszczonej skóry. Kiedy tylko zauważyłam, że moje uda się marszczą, przystąpiłam do działania...

Stwierdziłam, że niczego tak mojej skórze nie brak jak... masażu. Postanowiłam zacząć intensywnie masować skórę by ją ujędrnić i pozbyć się cellulitu. Niestety, nie miałam żadnego masażera, akurat byłam w finansowym dołku a ceny takich profesjonalnych narzędzi mnie zniechęcały. Pewnego dnia znalazłam w łazience... szczotkę taką do nakręcania włosów, z plastikowymi zębami zakończonymi na okrągło. Mogę wrzucić zdjęcie później stwierdziłam, że to będzie moje narzędzie represji

Masowałam uda codziennie, od dołu w górę, pod prysznicem. Potem wcierałam jakiś balsam, z nadzieją oczekując poprawy. Jakie są efekty?

1. Skóra jest tak napięta, że nie jestem w stanie się uszczypnąć w udo
2. Skóra jest dobrze ukrwiona, ma ładny kolorek.
3. Cellulit oglądam tylko na zdjęciach
4. Mój chłopak powiedział że mam piękne udka, wcześniej nic o nich nie mówił bo widział, że mam cellulit :P
5. Jestem szczęśliwa, a masaż szczotką kontynuuję nie tylko na udach, ale także delikatnie na dekolcie, brzuchu i... twarzy

Polecam serdecznie, zwykła szczotka, ale nieźle drapie i świetnie masuje Wiem, że to brzmi dziwacznie, ale co macie do stracenia??

ps. efekt w postaci zdjęć moich ud macie na stronie 4 niniejszego wątku
__________________
STUDIA

Edytowane przez emfaza1989
Czas edycji: 2008-07-01 o 18:40
emfaza1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując