Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-25, 10:32   #439
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja powiem kilka słów o serum Lancome z wit C, które swego czasu było na purchawce za 58 zł i Serenite chwaliła, że je kiedyś miała i było super. Zaryzykowałam i kupiłam Owszem jest chyba z 2005 roku, ale rzeczywiście jest super Konsystencja gęściejsza niż EL Idealist Pore Minimizer. Kolor identyczny-mleczny, zapach niemal identyczny-bardzo ładny. Idealnie i natychmiast się wchłania, buzia gładziutka, aksamitna tak jak po Idealiście. Polecam. Teraz jest chyba po ok, 90 zł na tru
Jest super, rzeczywiście, ale ja mam wrazliwą cerę i jednak po jakimś czasie mnie podrażniło. A kiedy miałam świeże, byłam bardzo zadowolona. Ja wyczuwam w nim jakiś chemiczny, dziwny zapach, więc na pewno coś się z nim podziało. Ale jeśli ktoś nie ma tak wrazliwej cery, jak ja, może ryzykować Nakładanie na twarz przeterminowanego kosmetyku jest pewnym ryzykiem jednak


A właśnie miałam pytać, Mariolu, co z tym serum u Ciebie


Ja bardzo żałuję, że to serum zostało wycofane

aga79, to ten żel do brwi: http://www.strawberrynet.com/product...50610&goChar=T
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora