Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-26, 19:57   #449
olgaaa87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 31
Dot.: Wrastające włoski i pryszczki na nogach !!! Pilne !!!

witam laseczki
u mnie przełom wreszcie pokazlam giry! ale od początku
wlasnie wrocilam z nad jeziora ogólnie nóg przez to lato staralam się niepokazywac chowalam pod spodniami albo (co polecam) pod kabaretkami czyli rajstopami tylko ze nie wyglądalam jak debil w upał bo przepuszczają powietrze i nie bylo wcale mi w nich gorąco kupilam te z mniejszymi oczkami i zaręczam nic nie bylo widac w rajstopach zawsze mi jakies niedoskonalosci przeswitywaly ale w kabatetkach pokazlam caaaaaaaaalutki nogi ahhh w koncu ubralam nowa sukienke
ale wracają do jeziora:
gorąc jak nie wiem 30 stopni w cieniu więc w koncu się przelamalam i zalozylam bikini polozylam się na hamaku patrze na moje nogi a tu nic lekko opalone moze z 3 dosc malych kropek (po ostatnim wyciskaniu) !! az mi naprawde gały wyszly z oczodołów pomyslalam sobie ze no tak na sloncu pewnie nogi wyglądają lepiej ale w cieniu bedzie gorzej, mój luby tymczasem kosił trawę a ja mialam, gdy zapełni się kosiarka wyrzucac ją do pobliskiego lasku. a więc wzielam tą trawe ( troszke tam wazyla moze z 3 kilo i ide wyrzucam trawe wracam na mój hamak a tam !! nogi jak po wojnie pozatym musze sie pochwalic ze na działke dojechalam rowerem 13 km, jechalam w rybaczkach wiec raz na jakis czas szybko spoglądalam na nogi, pod koniec jak juz dotarlam na dzialke nogi tez byly zmasakrowane a kropki wściekle czerwone blizn szczerze powiedziawszy tak duzo juz nie mam, ewidetnie te masice i kremy na nie działają. ale teraz co zrobic zeby nie miec tych kropek???? gdy nogami nie ruszam znikają gdy tylko krew zle doplywa (np. siedze z podwinietymi nogami, albo stoje w jednym miejscu przez dłuzszy czas) ludzie patrzą na moje nogi i nie mogą przestac szczerze to sram na to, nigdy zbytnio nie przejmowalam sie tym ze np mam wielgachnego pryszcza na twarzy i tak wychodzilam z domu te kropki to jednak wiekszy problem ale tam nadal stosuję piling kawowy alantan plus i tribiotic czasem gole nogi na oliwke i nie mam zadnych nowych wrostów ale moje nogi czasem wyglądają normalnie a czasem jakbym sobie w nie wbijala igły i szczerze to nie wiem co z tym zrobic
aha i jeszcze mi sie przypomnialo jak weszlam na chwile do wody (zimna byla cholera jasna) do kolan, uda zostaly jako tako w miare normalne ale od tej wody łydy zrobily się cale czerwone i tak nie chcialam się kąpac bo woda brudna i smierdząca:/
więc nogi troche opalilam powoli przyzwyczajam się do uczucia gołych nóg ( ahhhh jak dawno tego nie czulam) ale nie wiem czy jak sweetdreams odwoze sie pokazac je na miescie, bo koniec koncow nad jeziorem chodzilam na plaze gdzie bylo mniej ludzi
i jak narazie dalej nie widzialam dziewczyny z podobnymi nogami co ja jutro załącze zdjecie nóg
a teraz czytam zaleglosci. POZDRAWIAM !!
olgaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując