Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-17, 18:15   #1646
kokmisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w uchu - wątek zbiorczy - przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez unidentified Pokaż wiadomość
Cóż, przeczytałam do tej pory wystarczająco, by się wystraszyć i zbyt mało, by rozwiać wątpliwości. Otóż, tydzień temu przebiłam sobie pistoletem u kosmetyczki ucho w chrząstce. Na miejscu nie było dezynfekowane, usłyszałam, że kolczyk jest sterylny. Po zabiegu ucho było czerwone jak burak, ale przeszło po mniej-więcej dniu. Maści nie stosuję, acz przemywam rankę zaleconym spirytusem salicylowym i kręcę kolczykiem. Od... Zdaje się wczoraj ucho znów jest zaczerwienione (nie specjalnie mocno, acz wystarczająco, by wzbudzić zaniepokojenie) i nieustannie ciepłe. Mam się czym martwić, czy to może być po prostu wynik dość... Brutalnego traktowania (mam długie włosy, więc zdarza mi się lekko zahaczyć o zapięcie, kilka razy w ciągu tygodnia przysnęłam przyciskając ucho, ogółem dość niedelikatnie się z nim obchodzę, przy czym czasem trochę zaboli).
Mam nadzieję, że dowiem się czegoś... Konkretnego.

Otóż tez mam długie włosy i tez zahaczam , mysle że to po prostu reakcja na bólAle nie jestem pewna
kokmisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując