Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - zolkniecie zelu
Wątek: zolkniecie zelu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 16:17   #50
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: zolkniecie zelu

Cytat:
Napisane przez xx Madzia xx Pokaż wiadomość
hej dziewczeta!
postanowilam napisac gdyz nie mialam jak dotąd problemow z Sun flower...- do dzisiaj.
A wiec zakupiłam sobie żel jednofazowy Clear 2- ponoc jakas lepsza, unowocześniona receptura, lepiej sie trzyma itp itd..
Kupiłam także preparat Line out - wypełniacz odprysków.
I co mnie zdziwiło, niby odpryski stają sie faktycznie niewidoczne, ale po nałożeniu żelu i utwardzeniu w lampie - żel zżółknął..
Zastanawiam sie czy to kwestia tego Line out?? Czy poprostu ten żel tak żołknie?? A moze zel zżółkniał przez ten preparat. Moze lepiej napisac do Sun Flower?

czy któraś z Was miała jakis problem z Clear 2, czy Line outem??
pozdrawiam
Hej. Ja ostatnio zakupiłam sobie Line Out z NSI i wypróbowałam go pierwszy raz. Pracuję na firmie NSI. Gdy uzupełniałam ostatnio akrylki i zastosowałam właśnie ten LINE OUT to gdy już na koniec zrobionych paznokci popatrzyłam to zauważyłam, że w tym miejscu pazurki są jakby żółte. Zdziwiłam się, pierw pomyślałam, że może klientki płytka od zimna ma taki jakiś kolor. Ale jestem w szoku bo mi akrylki ani żelki wcześniej nie żółkły. A tu taka nie spodzianka. I teraz się zastanawiam czy to była faktycznie wina tego LINE OUT. Innego wytłumaczenia nie widzę bo przed uzupełnieniem płytka nie była żółta. I teraz co mam zadzwonić do hurtowni i się dopytać, i reklamować.
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując