Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-15, 12:01   #280
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Sitosterole oraz fitohormony w leczeniu trądziku

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
W którym dniu cyklu robiłaś badania?
Jak wyglądają Twoje problemy z cerą? Krostki wyskakują niezależnie od dnia czy w jakimś konkretnym okresie jest gorzej lub lepiej? No i jakie to zmiany.
Pytam, bo ja miałam podwyższony testosteron bez nadmiaru androstendionu i na twarzy pojawiały mi się niespodzianki niezależne od dnia.
Tak było przed braniem tabletek anty oraz jakiś czas po. Teraz sytuacja się unormowała i wyskakuję mi dosłownie jedna lub dwie krostki w 8-10 dniu cyklu. Szukam winowajcy cały czas.
Pamiętam, że wyczekiwałam wtedy miesiączkę i się spóźniała. Czyli niby faza lutealna. I wtedy zaczęły się skąpe krwawienia i co 2 tyg.
Nie znam się na nazewnictwu rodzajów trądzika, ale na miarę mojej wyobraźni opiszę- są to raczej zaskórniki; nic nie wychodzi na wierzch. Mam albo taką kaszkę, albo podskórny pryszcz, choć nie jak boląca duża gula. Cholerstwa za nic nie znikają, trzeba raczej ingerencji kwasów i maseczek z glinkami lub algami.
Często przed menstruacją, ale teraz jestem po i trochę cera znowu mi się pogorszyła, więc trudno mi ocenić.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując