Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 17:56   #594
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Caameroon nie ma sprawy, zawsze pytaj, chętnie odpowiem
Powiem Ci tylko że pudru używam dopiero od ok. tygodnia to jeszcze nie mogę powiedziec tak na 100% czy jestem zadowolona...
póki co- jak najbardziej puder nie wysusza, nie zapycha, konsystencja jest taka hmm...ja wiem...aksamitna?
malutka 100, dziękuje Ci bardzo Zaspokoiłaś moją ciekawość w 100% Właśnie o to mi chodziło.. Hm.. konsystencja aksamitna, super, to brzmi bardzo kusząco

A oto dziewczyny moje dzisiejsze świeżynki
- Lavera Hair, odżywka relaksująca Różane mleczko do włosów suchych i zniszczonych.. to tak do kompletu z szamponem, który już mam, może uzyskam lepsze efekty.
Co prawda szłam z zamiarem kupna nie odżywki a maseczki z tej serii ale nie miała znaczka "Vegan" więc się wstrzymałam.. Dziewczyny nie wiecie może co w niej może być pochodzenia zwierzęcego bo ja się tak dobrze nie znam Może chitosan, keratyna?

Składniki: mleczko różane (wodno-alkoholowy wyciąg z róży w połączeniu z roślinną lecytyną)*, substancja myjąca z kokosa, alkohol tłuszczowy, olej jojoba*, mączka Guar, olej z awokado*, lecytyna, Stearamidopropyl Dimethylamine, olej z makadamii*, squalan, hydrolat z kwiatu róży*, wyciąg z brzoskwini*, chitosan, keratyna, prowitamina B5 (pantenol), guma ksantanowa, witamina E, witamina C, mieszanka olejków eterycznych.

Korah, mogłabym Cię prosić o ocenę tego składu? Koalin, Aqua, Mentha piperita, Chamomilla recutita, Aloe Vera Extract, Dehydroacetic Acid.
Wiem, że składnik na końcu to konserwant ale czy można zaliczyć ten kosmetyk do naturalnych czy nie bardzo?

Przepraszam, że was tak męczę z tymi składami..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lavera..jpg (148,4 KB, 64 załadowań)
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-04-15 o 17:57
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora