Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-29, 12:26   #1163
supervixxxen
Przyczajenie
 
Avatar supervixxxen
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Witam Panie powracające do naturalnego koloru. Ja od kilku miesięcy wracam i mam pewien problem.
w 2007 pofarbowałam włosy na rudo i przez rok taki kolor trzymałam. Pod koniec 2008 zafarbowałam włosy na czarno i długo to trwało nim przykryłam rude włosy. Od stycznia tego roku nie farbuję już włosów. Odrosty są praktycznie niewidoczne, bo naturalne włosy mam bardzo ciemne, ale dręczą mnie OBRZYDLIWE, czerwone refleksy na naturalnych włosach. To nie jest ciepły rudy, ale czerwień jakbym bawiła się szamponetką. Wiecie jak to możliwe? Dodam, że wszystkie rude włosy już dawno leżą na wysypisku, bo rok temu obcięłam włosy, by ładnie rosły. Czy wam też po farbowaniu włosy zmieniły kolor na taki sztuczny? Znacie może jakieś sposoby, by pogłębić naturalny brąz i zniwelować rude refleksy? Używałam najczęściej czarnej farby Palette, bo miała taki piękny kolor, ale słyzałam, że ta firma to straszna kicha:< Dziewczyny, jestem pewna, że któraś coś wie! Proszę was o pomoc Mile widziane zarówno domowe sposoby, jak i sprawdzone produkty ze sklepu.
supervixxxen jest offline Zgłoś do moderatora