Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-28, 22:55   #4175
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
rozumiem tez tak nieraz mam
zdrówka kochana

no właśnie po C12 kolorek mi najbardziej odpowiadał mimo że bardzo się ocieplał pod koniec ,ale miałam bardzo przesuszone włoski po niej
wellaton mi w sumie odpowiadał i był delikatny dla włosków ,ale od czasu jak zmieniłam farbke po C12 wychodził mi taki szeroki(ok 5cm) zzółknięty odrost po tygodniu od farbowania i to mnie wnerwiało
alfaparf 11.10 wyszedł u mnie ciut za ciepło i zbyt szybko zrudziało

wiecie to też chodzi o to ,że usłyszałam parę przykrych komentarzy i epitetów od bliskiej mi osoby (nie Tż) które tak mnie przytłoczyły i zdołowały ,że posunęłam się do przyciemnienia i niby było ok z początku ,a teraz coraz częściej oglądam zdjęcia w jaśniutkich włoskach i zaczynam żałować że przyciemniłam ,ale wy(większość) też w sumie twierdziłyście ,że w ciemniejszych lepiej oprócz snow i Bunny i teraz nie wiem już totalnie jak lepiej najgorsze że raz myslę -ciemne lepsze a na drugi dzień, że w jasnych jednak lepiej się czułam i nic już nie wiem chyba jakaś deprecha mnie łapie niepotrafię się zdecydować
kto i co takie pierdoły mówił ?
I popieram w 100% Bunny
ja bym się czuła fatalnie w ciemniejszym kolorku, mdło i nijako, choć wiem , że wyglądałabym dobrze :<

Kitka
Mi służy z Joanny, jak się nie przegnie pałki to robi takie platynkowe refleksy i generalnie nie ma siwizny tylko jest chłodniej a z 4 zł kosztuje
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora