Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przbiłam uszy i teraz mi ropieją
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-17, 18:55   #6
Wariate
Raczkowanie
 
Avatar Wariate
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 309
Dot.: Przbiłam uszy i teraz mi ropieją

Na tą chwilę - już po fakcie przekłócia - nie ma znaczenia większego kto i gdzie je przekłówał, ale jak poradzić sobie z problemem bolących, ropiejących ran. Mi przekłówał uszka dziadek jak miałam kilka lat. Nigdy nic mi nie było teraz mam 29 lat i od niemal 4 lat nie mogłam nosić kolczków, bo zaczęły mi ropieć. Nigdy nie wkładałam 'zwykłych' ale złote albo srebrne. Bolały mnie od tego stopnia, że zarosły mi dziurki bo nie byłam w stanie nosić nawet złota. Przekłówałam je w międzyczasie 3-krotnie (2 razy pistoletem u kosmetyczki i raz w salonie peercingu igłą). Dalej nie mogłam nosić. W sierpniu tego roku mam ślub postanowiłam rozprawić się z uszami, bo chcę miec kolczyki. Przekłółam stare (jeszcze te pierwsze po dziadku) dziurki złotymi kolczykami. Leczyłam antybiotykiem w spray'u. Nie pamiętam nazwy ale w aptece farmaceutki będą wiedziały jak im opiszesz. Skończyłam 1 opakowanie (maleńki spray jak mini dezodorant, ok. 30 ml.) i uszy mam wyleczone. Noszę teraz tylko złoto choć czasem pozwalam sobie na zmianę na srebrne (żeby sprawdzić jak się uszy zachowają, bo na ślub będę miała perły na srebrnych zakończeniach). Jest świetnie, są wyleczone Polecam i przepraszam za przydługi wywód.
Wariate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując