Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-14, 23:36   #4163
phero_nike
Rozeznanie
 
Avatar phero_nike
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: koło wawy
Wiadomości: 838
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja mam czarną i nie było problemów. Konsultantki też o tej promocji nie wiedziały, podeszłam do kierowniczki i okazało się, że promocja jest.
To jakaś paranoja xD Ale to wszystko zależy chyba od pań sprzedających, nie wiem. Jak zapytałam czy nadal jest -20% na produkty do pielęgnacji ciała z firmy Yest To... , ponieważ wyczytałam to na stronie to z wielkim niezadowoleniem powiedziały, że jeszcze jest... Odczułam wrażenie, że robią mi wielką łaskę, mimo że ''starały się'' być miłe, dlatego o zniżkę na MUFE wolałam już nie pytać... :/
Poza tym, jak pisałam wcześniej, pytałam panią o zniżkę -20% przy zakupie 3 produktów i powiedziała mi, że to oferta tylko dla goldów... ale może jej się pomyliło? Może w środę zrobię nalot i trafię na jakieś kompetentniejsze kobitki. Swoją drogą smutne, że ani w S. ani w D. nie mają już testerów podkładu Shiseido, Sun Protect SPF 30/40 ! :/

Natomiast weszłam jeszcze po pracy do D. i tam zostałam przemiło obsłużona! Nie dość, że mogłam sobie zażyczyć kilka próbek podkładów (ale wzięłam tylko 2 na razie to jeszcze pani dała mi rabat na 20zł na dowolny produkt z linii Clarins Sun (oferta ważna do 08.07!, ale tylko z bonem) plus próbki podkładu Estee Lauder W dodatku tak ubolewała wraz ze mną nad brakiem testera z Shiseido, że chciała mi sprzedać ten podkład 20zł taniej, ponieważ pomyliło jej się, że zniżka 20zł dotyczy linii Sun, ale tylko Clarins'a! Potem zrozumiała swój błąd, ale śmiała się, że mogłam nie drążyć tematu to by mi sprzedała taniej xD

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
a to gady niedobre, sprac ich trzeba za niesprawiedliwość
Dokładnie, bo ja się napaliłam dziś na zakupy.... Co prawda i tak cosik kupiłam, ale nie do końca to co chciałam. Może każda perfumeria mimo wszystko ustala swoje zasady? xD (albo trafiłyśmy na jakieś stażystki ;p
__________________
" Gdzie serca nie ma, muzyka istnieć nie może!"
" Taniec jest muzyką dla oczu"

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline Zgłoś do moderatora