Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-01, 19:53   #463
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość


Wiesz mi nie chodzi o taką złota czekoladę. O taką co siostry Kardashian noszą. W zależności od zdjęcia co innego wychodzi ale ta czekolada nie jest ruda tylko taka... czekoladowa Bardziej pod chłodny odcień podchodzi jak dla mnie.
Brwi to całe życie czarną kredką Ale teraz to hennę walę od czasu do czasu grafitową ale nie wiem czy na brąz się nie przerzucę. A cera to sa samoopalacze itp ale ja nie używam. Kiedyś taki kolor mi pasował i zobaczymy teraz. A najlepiej to sprawdzić tu: http://www.instyle.com/instyle/makeover/# wrzucasz fotkę bez makijażu (ja tak najlepiej dopasowuje kolor) i patrzysz czy ci pasuje dany kolor jakiejś gwiazdy i mi te pasują. Bez makijażu fotka najlepsza bo wtedy zobaczysz czy naprawdę kolor ci odpowiada do cery Aby były wszystkie foty gwiazd wystarczy krótka rejestracja ale to nie boli
A olejek rycynowy działa cuda. A zobaczysz jak ci włosy szybciej urosną i paznokcie.
ten kolor co ma Kim jest cudowny takim kolorem oczu tez bym nie pogardziła... no i karnacją może tez
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora